Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay aukcio, hogy mukodik?

Ebay aukcio, hogy mukodik?

Figyelt kérdés
Ha aukcióval vaásárolok Ebayen, és teszem azt 2,04 dollar helyett (amit akartam) 204 dollárt adtam meg, akkor aukció végén azt az összeget kell kifizetnem? vagy ez hogy működik? Tudom hogy vissza lehet vonni, de most nem ez a kérdés...

2019. máj. 12. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Vissza lehet vonni, de nem következmények nélkül. Negatív értékelést biztosan kapsz. Ha több ezer vásárláson vagy túl, s egy baki előfordul, akkor nem ront vészesen sokat a megítéléseden (objektív értékelésen), ha egy vásárlási szándékból egyet visszavonsz, az nem fest túl jól.


Igaz, az ugrás nagy, de nem rendkívüli.

Ezt vaterán volt alkalmam megélni, amikor az 1000 forintért meghirdetett termékem az utolsó öt percben 1050 forinton állt, majd utána több lépcsőben felszaladt 20 000 forintra. Az 1050 után a következő lépcső 17 900 forint volt.


Hivatkozhatsz véletlenre, elnézésre, de ha nem olyan összegről van szó, ami teljesen irreális, akkor erre sem.

Mondjuk a termék új ára 1000, használtan 5-600 körüli, a meghirdetett ár 100, te 800-at kínálsz, még szándékolt is lehet. Ha 8000 a licited, akkor az nyilván tévedés.

2019. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!