Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayen mi van olyankor ha...

Ebayen mi van olyankor ha megnyerek egy aukciót de az eladó nem szállít Magyarországra?

Figyelt kérdés

Nyilván alapesetben nem veszek ilyesmit, de tegnap átvert az oldal mert úgy hirdette az ajánlatok között hogy Free Shipping, én meg rá is raboltam mert jó olcsó volt, csak azt elfelejtették közölni hogy a Free Shipping csak USA területére vonatkozik, itthonra jó eséllyel nem szállít, vagy ha igen akkor is gondolom borsos áron. Viszont most rálicitáltam és egyelőre nyerésre állok.

Ha megnyerem akkor mi fog történni?

-Ki kell fizetnem az alap árat de nem kapok semmit;

-Ki kell fizetnem az alap árat plusz az eladó megszervezi a magyar szállítást amelynek nekem kell állnom kötelezően a költségeit;

-Visszafizeti a pénzem;

-Érvénytelen lesz az aukció?

Melyik történik ezek közül? Esetleg más? Volt már valakinek ilyen nemű tapasztalata?



2019. ápr. 1. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell dumálnod az eladóval, hogy milyen módon szállítja a cuccot Magyarországra, aminek a költségeit te állod. Ha nem vállalja, az aukció érvénytelen, ha fizettél azt visszakapod. Viszont ha konkrétan be volt jelölve, hogy Free Shipping to Hungary, akkor ingyen el kell küldenie.
2019. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Úgy volt, hogy kapok ilyen hírleveleket hogy mi az ami érdekelhet, és abban volt hogy ez a termék "Free Shipping", felette meg az az ezer valahányszáz ft ár, ami adott terméknél igen olcsó, ezért is raktam rá a licitet. Utána meg mikor legközelebb nézem írja hogy "May not ship to Hungary", azaz hogy jó eséllyel nem postáz Magyarországra. Ezért futottam lyukra, általában nem foglalkozom olyan dolgokkal ahol nem szállítanak itthonra vagy ahol magas a szállítási költség.
2019. ápr. 1. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!