Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Veres Gyorgy (Nosika) hova...

A Veres Gyorgy (Nosika) hova tunt el nincsenek feltoltve friss videok mi lett a sorsa!?

Figyelt kérdés

Tudom jol,hogy pedofil-botranyba keveredett,de en szerintem o is nagyon jo videos,vlog keszito volt csak ne csinalt volna ilyen badarsagot amit megtett neg amivel meggyanusitottak.

Nagyon kar es sajnalom is,hogy derekba tort a youtubeos karrierje,munkaja.

Bocsanat elnezest kerek az ekezet nelkuli irasomert.



#vlog #blogosok
2019. máj. 12. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Hiába csinál jó videókat meg jópofa dolgokat, olyan dolgot csinált ami miatt jogosan elítélik az emberek. Ebből pedig nincs visszaút, mert örökké emlékeztetni fogják arra amit tett, és emiatt minden létező helyen belé fognak kötni. Egyszerűbb eltűnni a nyilvánosság elől, hiszen akkora hatalma és pénze nincs, mint Michael Jackson-nak volt, hogy a hírneve és rajongói elvakultság felülkerekedjen azon, hogy egy predator volt. Ez a Nosika csak egy a sok senki közül, akiket valamiért felkaptak egy időre.
2019. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

en nagyon sajnalom.

pedig azert aranyosak voltak.

mondjuk en nem vagyok mervado.

2019. máj. 12. 19:00
 3/5 A kérdező kommentje:
de jo lett volna szeretni es szeretve lenni.ennekem is az emberi eletemben.
2019. máj. 12. 19:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a hozzaszolast kerdesemre.
2019. máj. 15. 03:53
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Egy szánalmas pedofil tehetségtelen ember, megérdemelte hogy tönkre ment a karrierje.
2020. febr. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!