Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, akit...

Van itt olyan lány, akit érdekel a túlélés témakör?

Figyelt kérdés

:)

Beszélgetnék ilyesmiről szívesen. Igaz, ez egy elég tág fogalom, de majd leszűkítjük, és azokra a dolgokra korlátozódunk, amelyek a legérdekesebbek, legfontosabbak :D.



2019. máj. 12. 19:19
 1/5 anonim válasza:
Engem kifejezetten. Főleg nem csak fizikai hanem lelki értelemben is.
2019. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is. Mindig is szerettem a saját határaimat feszegetni, függetleníteni magam másoktól, számomra a "túlélés" azt jelenti, hogy ügyesen kimászni nehéz helyzetekből: ha valaki megtámad, bántalmazna (nem csak fizikailag), tudjam megvédeni magam, illetve az ember legnagyobb földi "erőpróbáltatójával" együtt élni, azaz a természetet ismerve, vele harmóniában. Illetve szerintem az "idő kijátszását" is ide sorolnám (bár ez már kicsit spirituálisabb kategória).
2019. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kettes: ez jól, érdekesen hangzik. Ha szeretnél beszélgetni erről, írj.
2019. máj. 13. 13:40
 4/5 anonim válasza:
Ugye nem olyan elvont "prepper" vagy mint Stephen McDaniel akinek a lakásán vagy 500 wcpapír-gurigát találtak a rendőrök, meg vagy egy tucatnyi kardot meg kést, amikor irigységből megölt egy lányt?
2019. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem jellemző :D
2019. máj. 15. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!