Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Van itt olyan lány, akit érdekel a túlélés témakör?

:)

Beszélgetnék ilyesmiről szívesen. Igaz, ez egy elég tág fogalom, de majd leszűkítjük, és azokra a dolgokra korlátozódunk, amelyek a legérdekesebbek, legfontosabbak :D.

Keress kérdéseket hasonló témákban: túlélés, harc, természet, egészség, küzdelem, együttélés, felszerelés

máj. 12. 19:19  Privát üzenet  

A válaszok
Engem kifejezetten. Főleg nem csak fizikai hanem lelki értelemben is.

# 1/5Időpont máj. 12. 19:43 Privát üzenet
Engem is. Mindig is szerettem a saját határaimat feszegetni, függetleníteni magam másoktól, számomra a "túlélés" azt jelenti, hogy ügyesen kimászni nehéz helyzetekből: ha valaki megtámad, bántalmazna (nem csak fizikailag), tudjam megvédeni magam, illetve az ember legnagyobb földi "erőpróbáltatójával" együtt élni, azaz a természetet ismerve, vele harmóniában. Illetve szerintem az "idő kijátszását" is ide sorolnám (bár ez már kicsit spirituálisabb kategória).

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 13. 12:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kettes: ez jól, érdekesen hangzik. Ha szeretnél beszélgetni erről, írj.

# 3/5Időpont máj. 13. 13:40 Privát üzenet
Ugye nem olyan elvont "prepper" vagy mint Stephen McDaniel akinek a lakásán vagy 500 wcpapír-gurigát találtak a rendőrök, meg vagy egy tucatnyi kardot meg kést, amikor irigységből megölt egy lányt?

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 15. 11:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem jellemző :D

# 5/5Időpont máj. 15. 11:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valakinek beragasztják az orrát és száját pillanatragasztóval, az hogy tudja magát kimenteni a helyzetből?
Hogy tudnám egy síkba hozzni az életem?
Hogyan éljek túl az erdőben?
Mit vinnél magaddal egy lakatlan szigetre?
Egy erdőben egyedül hogy lehetne túlélni évekig, néhány ruhával?
Tudnátok segíteni? Az iskolában kisbeszámolót kell csinálni Földrajzból pendraivra, Ukrajna a témakör és hogy kell mert més soha nem csináltam kisbeszámolót pendraivra?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!