Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Forro a ps4 slim em normalis...

Forro a ps4 slim em normalis ha meleg kb 15 perc utan vagy meg anyise vagy az normalis?

Figyelt kérdés
Allandoan meleg a gep aszt olvastam hogy elvileg az nem baj de nekem kb 15 perc vagy 10 perc alatt felmelegszik es nem kicsit mi a megoldas erre vagy az nem baj egyaltalan ha meleg mit csinaljak vele??

2019. máj. 12. 23:14
 1/2 anonim válasza:
Először is kérlek nézd meg, hogy pihenőbe szoktad e tenni , vagy rendesen kikapcsolod. Ha az előbbi, akkor kapcsold ki egy ideig. Ha nem muszáj egy darabig kapcsold ki a netet rajt, vedd lejjebb a felbontást vagy a hdr-t kapcsold ki. Tedd szellőző helyre, és tegyél alá valamit, hogy legyen hely alatta. Ezt próbáld ki egy pár napig, nekem anno a ps3-nál bevállt, a ps4 slimemnél még nem fordult elő.
2019. máj. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oke koszi megprobalom
2019. máj. 24. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!