Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy megszakította...

Jól tettem, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, nem jött be különösebben, de ő teljesen rám volt kattanva. 23 éves. Mindig be akart nálam vágódni, kicsit gyerekes is volt. Befeketítette előttem azt a fiút, aki nekem tetszik. Ma történt, hogy volt velük egy kissé kövér csaj. Kettesben maradtak, mire otthagyta szegényt(aki állítólag egy r*banc... de én nem hiszek a hallottaknak) és odajött hozzánk. Megkérdeztem, hogy miért hagyta ott. Mi volt a válasza? "Nem akartam kettesbe maradni vele, meg beszélgetni, nehogy azthiggyék, hogy rámásztam a kis dagadtra." Csak szerintem gyerekes és köcsög ez a megszólalás? Aztán mondta minek védem, amikor állítólag a csaj nem bír engem. Namost ma láttam először. Na mindegy... Ti mit tettetek volna a helyemben? Ti is elküldtétek volna?
2010. júl. 6. 21:14
 1/1 anonim válasza:

persze ez egy bunkó

utálom az ilyen embereket

jól tetted hogy elküldted!!

2010. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!