Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja szakítottunk. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja szakítottunk. Én letöröltem a rákba. Megszakítottam vele minden kapcsolatot. Névnapjára azért írjak egy sms-t?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 23:06
1 2
 1/18 The Situation ***** válasza:
83%
kemény vagy mint a kád széle! :-) mi a fas.ért írnál akkor neki?
2011. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Minek? Gyakorlatilag idegen vagy.
2011. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nemtudom. Bár, lehet nem érdemel meg 29Ft-ot amit leművelt...
2011. okt. 8. 23:09
 4/18 anonim ***** válasza:
fölösleges. a személyes véleményem az, hogy az ilyen fájó pontokat minél hamarabb meg kell szüntetni.
2011. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :)
2011. okt. 8. 23:13
 6/18 anonim ***** válasza:

Csak akkor van értelme az ilyesminek, ha barátságban váltatok el, megegyeztetek, hogy továbbra is jó viszonyban maradtok és tartjátok is a kapcsolatot.

Amúgy felesleges és nem is könnyíti meg az elszakadást. Névnapjukon azokat szoktuk köszönteni, akik valahogy szerepet játszanak az életünkben. Az exeink általában nem tartoznak ide, hacsak tényleg nem vagyunk jó barátságban velük.

2011. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha "letörölted a rákba" akkor sz@rd le a névnapját is.
2011. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

nem kell, ne csinálj bipoláris majmot magadból. :)

ez nem úgy megy hogy indulatból kiátkozom, táncolok az anyja sírján, aztán macis képeslapot küldök neki, hogy azért lássa, hogy jófej vagyok.

2011. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha megszakítottál minden kapcsolatot, akkor sztem tök fölösleges... nálam is ugyan ez a helyzet, én is gondolkodtam, mert most októberben lesz szülinapja, de a francnak se fogom felköszönteni, megteszik majd a kedvenc kis luvnyái... amúgy ha nekem írt volna ex, hogy boldog névnapot, valszeg jól esett volna, mint emberi gesztus, de nem történt meg, meg nem is izgat, szóval sztem hagyjad, saját békéd érdekében is;)


22/L

2011. okt. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem haraggal váltunk el úgymond, de én letöröltem, mert nekem nem menne az hogy az exemmel beszélgetek stb... milyen az új barátja stb. Ő azt hitte hogy ha szakítunk, tartani fogjuk még a kapcsolatot, de mivel én voltam neki az első komoly kapcsolata, bár volt előtte egy hoszabb távkapcs, de az nem mondható sztem komolynak, szóval azt hitte hogy még beszélni fogunk. Azóta hoppra esett az exével, akiez vissza próbált menni, meg ugye nálam is, mert én meg megszakítottam minden kapcsolatot, de sokszor gondolok rá, sokszor hiányzik. Esetleg ha úgy lenne hónapok/évek múlva, akkor megmondom neki személyesen, hogy nem felejtettem el a névnapod, szülinapod, akkor is gondoltam rád.
2011. okt. 9. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!