Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történhetett a Smurfs'...

Mi történhetett a Smurfs' Village-ben a faluval?

Figyelt kérdés
Elértem a 44. szintet, majd rámegyek arra, hogy folytatás, és eltűnt az egész falu. Eltűntek a házak és a törpök. A törpmutató azt mutatja, hogy 0/0 Törp van, eltűnt az összes törpbogyó (smurfberries) és a pénz (money). Csak a zöld terület van, majd jött egy érdekes hang, aztán kiírta a játék, hogy Törpapa háza felgyulladt, kaptam egy másikat, de nem tudom elhelyezni. Másodszorra rákoppintok a pipára, akkor beadja a szintmutatót, törpmutatót, térképet, építési boltot, stb. Ha rámegyek a piros gombra, akkor bekapcsolja az esőt. Mi történhetett a falummal?

2019. máj. 14. 14:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Azoknak szól ez a kérdés, akik ezzel a játékkal játszanak.
2019. máj. 14. 14:29
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Telepítsd újra.
2019. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bugos a játék, vagy valami ilyesmi. Telepítsd újra a játékot, és szerezz sok törpbogyót.
2021. márc. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!