Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mi történhetett?...

Mit gondoltok mi történhetett? Lesz ez még másképp?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek, kétségbeestem. A barárom külföldön dolgozik. Amikor elment azonnal nem dolgozott, minden jó volt, sokat kereset, írt cuki üzenetet stb.

Most, hogy dolgozik, napról napra kevesebbet keres,   én ezt meg is értem, de ha munkába van szabadidő akkor sem ír, max pár szót, ha megy haza munkából mindig írt, hogy megy haza, most már nem.

Vajon van valakije? Vagy csak a fáradság és a munka? Azt hiszem már nem akar tőlem semmit.



2018. okt. 5. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány órát dolgozik? Milyen a munkarendje? Ha gyárban robotol biztosan fáradt, foleg ha tulorazik is...

Ezt csak onnan tudod majd meg amikor hazajon az alapjan ahogy viselkedik veled.

Tole kerdezted mar hogy mi az oka?

2018. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!