Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhetett a lábammal?...

Mi történhetett a lábammal? (a többi a leírásban)

Figyelt kérdés
Na szóval az történt hogy 2017 utolsó napjára gondoltuk csinálunk valami érdekeset ezért elmentünk tubizni (egy gumira hasonlító dolog aminek benvan fedve az egyik oldala és bele kell ülni és lecsúszni vele valahol) és ahogy csúsztam helevertem a lábam valamibe, fogalmam sincs hogy mibe vertem bele de nagyon fájt, nem bírtam ráállni. Haza mentünk és borogattam. Tegnap este bedagadt, addig nem látszott rajta semmi, nem volt bedagadva mesg semmi, és azt hittem hogy már meggyógyult mert csak egy kicsit fájt és megint borogattam meg minden. Ma reggel megláttam hogy mégjobban bedagadt... Mi történ vele? Egyáltalán mitől fájdúlhatott meg annyira, amikor nem is volt hova beleverjem, vagy mi van vele??? Lehet hogy nem értitek miről beszélek de na... Mit tegyek vele hogy ne fájjon? Pls segítsetek... Am. modtmár nem fáj annyira, és a sípcsontom alját vertem be, de ha ráállok akkor mégis a bokám fáj... Nagxon furi érzés. Bocsk ha hosszú lett

2018. jan. 3. 12:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!