Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem a mobil...

Lenne egy kérdésem a mobil WiFi el kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Na szóval június 3,4,5,6,7 megyek Romániába busszal és szeretnék yt videót nézni és kéne hozzá WiFi szóval arra a hétre tudnák venni korlátlan internetet (roming al vagy nem tudom mi kell ahoz hogy a határon túl is lehessen netem) g

Amugy telekomnál vagyok dominó 6 os díjcsomaggal (+benne vagyok egy családi csomagban is ezzel a kártyával ami annyit tesz hogy anyát apát ingyen hívom) köszi a választ



2019. máj. 16. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte kizàrtnak tartom, hogy ilyen lètezik, limitàlt időre jellemzően limitàlt adatfirgalmat vehetsz. Mellesleg mobilnetet akarsz nem wifi-t, a kettő nem ugyanaz.
2019. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A busznál is utánanézhetsz, hogy wifi-s e. Azért írom, mert anno, amikor kijárogattam Erdélybe, láttam, hogy pl valaki a laptop-jával felcsatlakozott a Wifi-re és netezett; a busz szolgáltatásaiban benne volt a wifi is.
2019. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 berci2004 válasza:
Vidd el a router otthonról
2019. jún. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!