Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Jófogáson Háztól házig szolgáltatással rendeltem egy terméket. Az eladó jóváhagyta, de nem vagyok neki szimpi?

Dönthet-e úgy, hogy visszavonja az eladást, ha már kiküldék nekem a levelet a rendelés elfogadásáról?

máj. 18. 13:52  Privát üzenet  

A válasz
Nem ha jóváhagyta akkor már visszavonhatatlan

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 18. 15:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gáz az hogyha eladó szakra jelentkeztem?
Abból lehet bármi bajom hogyha 18 alatt bemeg ék egy trafikba? 17 vagyok, az eladó kiagya iratok nélkül a cigit?
Angliában hol, vagy hogyan tudok bejelentést tenni, ha egy online rendelt terméket nem kaptam meg, és a pénzemet sem adták vissza? Többször írtam az eladónak.
Van olyan program amivel megtudom nézni a környékemben az eladó ingatlanokat? Es pl ha lesz egy ujj azt jelzi nekem?
Előre utalással rendeltem de nem utaltam és az eladó feladta a postára ilyenkor mi van?
A BGSZC Harsányi János Szakközépiskolába hány eladó osztályt índitanak? Tudtok a suliról valamit?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!