Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt mar olyan, hogy jó volt...

Jojo1200 kérdése:

Volt mar olyan, hogy jó volt az a termék amit a Wish-ről rendeltetek?

Figyelt kérdés
Rendeltem ledes izzót,a fele led nem világított, rendeltem memóriakártyát amiről szépen lassan magától eltűntek a fényképek es a felvett videót pocsék minőségben jatszotta le, vettem a telefonomra üvegfóliát ami fél cm-rel nagyobb volt mint maga a telefonom,pedig rá is volt írva a telefonom típusa...
2019. máj. 19. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek a termékek alapvetően bóvli kategóriájúak, ez meglátszik az árukon is. Csak néhány száz és pár ezer forintos terméknél éri meg kockáztatni a vásárlást, mert nem buksz rajta nagyot. A Wish pedig abból a szempontból kerülendő, hogy felárazós átverést használ. Tízszer annyiba kerülőnek állítja be a terméket ami nagy kegyesen le van árazva, és te attól azt hiszed hogy tízszer akkora árkategóriába tartozó minőségről is van szó, ami nem igaz.
2019. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem,hisz senki nem hiszi el hogy 25000ft ról 450 ft-ra leáraztak valamit,csak hogy van e olyan ami működik és az mint aminek írjak?
2019. máj. 19. 16:52
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
Horgász csalik jók. Rengeteg horgasz cikk van. De vettem sportkamerát . Nevetségesen olcsó volt. Hát nem véletlenül. Használhatatlan.
2019. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kiscsillag1981 válasza:
Te legalább megkaptad a cuccokat. Mi meg sem kaptuk és az ötödik reklamáló email után sem kaptuk vissza a pénzt.
2019. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!