Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek sem viszi ki a postás...

Nektek sem viszi ki a postás a csomagot?

Figyelt kérdés
Néha rendelek ebay-ről, de a postás nem hozza ki a csomagokat. Az még nem is lenne baj igazából, mert bemennék érte a postára, de értesítőt sem hagy.

2019. máj. 21. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem ajánlott és nem fér be a postaládába, azt nem hozzák ki. Ez pár éve így van. Értesítőt elvileg kéne.
2019. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem azoknak kiviszik, akiktől jó borravalót kapnak, akik meg nem adnak nekik, azt direkt "szívatják".
2019. máj. 21. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondja. Az udvarra nem lökheti fel, kapuban nem hagyhatja csak úgy.

De értesítőt kellene hagyni, hogy gyere már fel te paraszt, ne mi őrizzük már meg kerülgessük...

De nyugi, nem csak nállatok dolgozik a postás. Nekem rendszeresen dob be fizetési határidő lejárati napon vagy lejárta utáni csekket.

2019. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Volt, hogy felhívtak(!) a postáról, hogy van egy csomagom, legyek kedves befáradni érte. Pedig sosem kaptak borravalót, és mégcsak nem is ismerem a postást.
2019. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hozzák ki, értesítő van jobb esetben.. De legutóbb én is csak nyomkövetésből tudtam h a Postán van.
2019. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4: Akkor neked szerencséd van a postásokkal. Ismétlem: nem az a fő problémám, hogy nem hozza ki a csomagot, hanem hogy nem hagy értesítőt sem. Ilyenre már gondolni sem merek, hogy felhívjanak, vagy dobjanak egy sms-t (a csomagon ott a tel. számom), hiszen ha lusta értesítőt írni, akkor valószínű ezt sem fogja megtenni.
2019. máj. 21. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!