Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mennyi sört ihatok meg, este 19-től 21 óráig, hogy kiürüljön a szervezetemből reggel 6-ra?

Válaszokat köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: alkohol, sör, bor, pálinka

máj. 21. 20:41  Privát üzenet  

A válaszok
5-6 doboz simán

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 21. 20:57 Privát üzenet
Amúgy ivászat lesz és engem nem hívtatok meg?

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 21. 20:59 Privát üzenet

Idő, míg kiürül, vagy ja? Az alkohol? Ld. első! :)

Vannak tök jó appok erre, amik gondolom alapulnak képleteken, szerintem lehet közelítő számítást találni adott alkoholmennyiség átlagos kiürülési idejére a testtömeg függvényében. Persze elég nagyban befolyásolja ezt, hogy mennyire harcedzett a máj, mennyire válik már vérré a sör benned, meg ilyesmi. :)

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 21. 22:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
3 napos a tetkom és este mikor furodtem ugye rajta hagytam a foliat be folyt egy kis viz reggel mikor levettem akkor budos volt be kentem mar bepanthenel aloe veraval is mitcsinaljak meg vele?
3 évig 8 órába dolgoztam, viszont 2 hete 2 műszakban dolgozok egyik héten, reggel 4 kor kelek illetve este 10 ig melózok a másik héten. Kialvatlannak érzem magam, illetve...
Volt már veletek olyan, hogy egy problémán törtétek magatok este, de nem találtátok a megoldást, majd reggel úgy ébredtetek, hogy tudtátok, mit kell tenni?
Ha vasárnap este vagy hétfö reggel ota van bent a párom a börtönben mikor tud levelet küldeni?
Hogyan tudhatom meg hogy az ismerösömet hova vitték börtönbe? És ha vasárnap este vagy hétfő reggel vitték be kb mikor kap sorszámot?
Miért nincsenek új hírek a 24.hu-n este 10 és reggel 6 óra között?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!