Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpop fanok bts fanok van...

Kpop fanok bts fanok van valami magyar oldal ahol Suga ruhakat lehet rendelni? Mert en nem talalok semmilyet magyar orszagon jah es tudom hogy hulye kerdes de ha kulfoldrol szallitsak akkor dragabb lesz? :D

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Nincs magyar oldal. Ha külföldről rendelsz, így fog kinézni a végösszeg: A termék + szállítási költség, de vannak olyan árusok, akiknél nincs szállítási költség. Nézz körbe ebayen, meg alin.


U.i.: Vegyél nyelvtan külön órákat, csapnivaló a helyesírásod. Háromszor kellett elolvasnom, hogy megértsem.

2019. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, mire gondolsz pontosan, de van több oldal, ahonnan tudsz rendelni.

Ha magyart keresel, akkor ott van a Metnalkipi, Idolshop, Sakurazaka...


Ha külföldről rendelsz valami, akkor ki kell fizetni a szállítási díjat. A Wish olcsó, de a minőségen is meglátszik. Nem azt mondom, hogy borzalmas, mert nekem is vannak onnan cuccaim: ékszerek, mert azokkal nehéz mellé lőni. Találsz jobb minőségben is dolgokat, de ennyiért simán megéri, mert vannak szép bizsuk is.


Ott van a KpopMart, az egy megbízható oldal.


De ha valamilyen feliratos pólót szeretnél, akkor veszel egy egyszerű fehér felsőt meg textilfilcet vagy festéket és elkészíted magadnak. Vagy készíttethetsz is valahol, 2000-4000 forintért szoktak csinálni.

2019. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elsoke toled nem is kell tanacs nekem te ne dumaljal
2019. máj. 25. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

1 elsőnek igaza van (2-nak is egyébként)

2 őszintén, ezzel a nagyf**skodással igazából nem csak magadat járatod le hanem az egész army-t

3 a fiúk sem hiszem, hogy büszkék lennének egy olyan fanra aki a saját nyelvén se ír helyesen,(olyat is rontottál amiből gondolható, hogy beszédben is helytelenül ejted), és még büszke is rá


4 nem feltétlenül lesz drágább valami, ha rendeled, de az azért van, mert eleve olcsóbb volt a termék, ami pedig minőségben jelent alacsonyabb kategóriát. Gondolom nem egy egész gardróbnyi cuccot akarsz beszerezni, így lehet jobban megéri kicsit többet kiadni egy egy darabra, cserébe tovább fog tartani, nem nyúlik ki olyan hamar, nem lesz gyorsan kopott és csúnya. Ez egyébként kb mindenre igaz. Ha rendelsz akkor alaposan nézd át a hirdető értékeléseit, ez segíthet, hogy ne fuss bele rossz minőségű cuccokba, esetleg átverésekbe.

Ha rendelsz valami bizsut akkor pedig érdemes lekenni átlátszó körömlakkal, hogy ne pattogjon le a bevonat és további szép maradjon.

2019. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ennek mi koze van az armyhoz

egy az hogy en talalkoztam veluk es nem vagy az anyam jah es rossz a helyes irasom es a billentyuzetem is pont miattad utaljak az army-kat mert mindig csesztetitek a masikat

2019. máj. 28. 22:33
 6/8 A kérdező kommentje:
barcsak karomkodhatnank
2019. máj. 28. 22:33
 7/8 anonim válasza:
Szerintem külföldről érdemesebb rendelni. Egy két helyen elég olcsó postával is, de közben van minősége. Aliexpress, Geek, Wish, meg Ebay.
2019. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hozuit válasza:
Idol shop
2019. júl. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!