Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érezhetem ezt?

Miért érezhetem ezt?

Figyelt kérdés
Pár napja a Xboxom magától megkapcsolt, ezen nem lepődünk meg mert szokott ilyet csinálni de a lényeg nem is ez. Ebből kifolyólag egyből arra gondoltam, hogy ez ( bármilyen hülyén is hangzik ) egy szellem, nagyon félek ettől a jelenségtől. Aznap este egész végig a szoba ablakom tükréből figyeltem, hogy nem lehet-e esetleg ott ez a szellem. Ezután megkezdődött az által csak “miért érzem ezt?” helyzet ami csak annyit takar hogy azt érzem mintha valaki lenne ott a szobába velem. Erre viszont semmi “bizonyíték” sincs, nem érzem azt mintha valaki nézne, nem hallok hangokat sem, és nem történik velem semmi olyasmi ami arra utal, hogy lenne ott szellem. Éppen ezért ott van bennem az is, hogy lehet hogy ezt csak bebeszélem magamnak mert ez egy nagy félelmem, de utána meg jön az, hogy akkor miért érezném ezt? Most már görcsössé vált a dolog, félek egyedül lenni itthon és attól is, hogy mi van akkor ha ez tényleg úgy van ahogy érzem. Mivel nem egyedül lakok mindig megtudom kérdezni hogy: neked nem ilyen?. Tudni kell hogy a lakás ahol lakunk nem halt meg senki, nem idézzünk szellemet, és nem történnek paranormális dolgok. Nem vagyok tisztába az ilyenekkel de ha valóban egy szellem akkor létezik hogy egyszerűen csak ide “költözött”. Még meg szeretném említeni hogy csináltam már egy “tosztitást” amit akkor ajánlanak ha szellem van a lakásba. Vagy lehet hogy eg csak egy egyszerű bebeszélt tény amit saját magamnak adok be?

2019. máj. 25. 18:48
 1/4 anonim válasza:

Persze. Lehet vándor szellem. Lehet odaköltözött. Nem hinném, hogy ártani akar, de akkor is energiát szív. SEMMI ESETRE NE FÉLJ TŐLE!

Amíg nincs jelenség addig nincs probléma. Hülyén hangzik, de én együtt éltem egy ideig eggyel... De aztán segítettem neki, engem mindig is érdekelt ez. Van jó, és rossz oldala is, én is szívtam miatta.

Addig jó, amíg nem foglalkozol túl sokat vele. Szerintem írj nekem, tudnék segíteni.

2019. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha tényleg szellemek van dolgod, ő nem akar rosszat.. Sőt inkább segítségre szorul. (kivéve, ha bevonzottál valami rossz energiát). Ha a tükörben meglátnád (lehetséges), akkor se ess pánikba, nem fog ártani. Tudom-tudom filmekből nem ez jön le, de hidd el.

Lehet csak képzelődsz, de nem jövök ezzel a fasz*aggal, valószínű, hogy nem. Hacsak nem szívtál. 😂 Nálunk se képzelődött senki, az megtörtént, de LEHETSÉGESNEK tartom a képzelgést is.

/L

2019. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tisztítás. Öhm, igen... Ér is valamit, ha jól csinálják.

Szentelt víz legyen sosem árt.


Jó szellemtol amúgy sem kell félni. (vallás)

Inkább olvass utána, és kérdezz mielőtt cselekszel.

Előző voltam! :)

2019. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon megijednék, ha valami (tv, telefon) bekapcsolódna magától
2021. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!