Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elhagytam a lakáskulcsomat...

Ha elhagytam a lakáskulcsomat akkor kell új zárat cserélni?

Figyelt kérdés
Panel lakásban lakok es a belvárosban hagytam el

2019. máj. 27. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi nem utal arra hogy a kulcs hol és melyik ajtót nyitja, akkor elenyésző, nullához közeli az esélye, hogy visszaélhetnek vele. Elsődleges az illetéktelenek hozzáférése miatt cserélnek zárat, hiszen ha van pótkulcs és másolható további, akkor nincs probléma.
2019. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha a házad/lakasod közelében hagytad el akkor nagyobb a valószínűsége , hogy hamar megtalálják a lakásod. Szerintem érdemes kicsereltetni, minthogy valamelyik nap meglepetésre menj haza.
2019. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát a kulcsomat az 1 km tőlunk lévő helyen hagyhattam el és nincs semmi jelzes rajta
2019. máj. 27. 21:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég porgős napom volt es barhol elhagyhattam igazábol csendes kornyek ahol lakunk nem suru a rablás se a betores
2019. máj. 27. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!