Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kincsem+ tuti fogadást...

A kincsem+ tuti fogadást mikor érdemes megtenni?

Figyelt kérdés
A gép választ ugye, de van jelentősége, hogy a futam előtt teszem meg nem sokkal vagy jóval előtte?
2019. máj. 28. 01:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint semmi sajnos.
2019. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én mikor nyertem vele, akkor volt a legkisebb a szorzó rá (1,95)
2019. jún. 30. 05:36
 3/18 A kérdező kommentje:

Tisztelt Játékosunk!


A TUTI, azaz okos gépi játék lényege az, hogy a fogadók fogadásait figyelembe véve válogatja össze az Ön fogadásához a lovakat. A futamhoz minél közelebbi időpontban játszik TUTI-t, annál több adat áll rendekezésére a fogadórendszernek, amiből válogatni tud. Közeledve a futam startjához egyre jobban szóródik szét a mezőny az ODDS-ok tekintetében, így fogadórendszer könnyeben ki tuja választani a favoritokat.

2019. jún. 30. 05:38
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hiába másolod be gondoltam TAPASZTALATOKRA vagy kíváncsi. ;)


Számtalanszor vettem főleg a 15:15-ös kezdéseknél pár perccel előtte és semmit nem nyertem.

Amikor volt 21 ezer Ft nyereményem, akkor reggeli vásárláskor ugrottam be lottózóba is és este volt a futam!! Ennyit erről.


(ma amúgy 3 szelvényem volt és 15:05-kor vettem meg dohanyboltban, rá 10 percre futottak nulla nyeremény, ráadásul úgy az első ló egyik szelvényen sem szerepelt, szóval csodás)

2019. júl. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, a kollégám sokszor ebéd időben vesz (akkor tud kimenni irodából) na ő a 13:50-es futamok előtt aztán tényleg nem sokkal veszi tehát meg, még sosem nyert!! Ő gyűjti amúgy a nyeretlent durva látni a mennyiséget mennyiből semmi, szóval őszintén szólva én kedvem is kezd elmenni nem csak az övé. XD
2019. júl. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A gépit veszitek?
2019. júl. 1. 08:35
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az volt a kérdés nem? :D


De a jövőben azt hiszem csak lovin fogok vagy neten játszom, mert akkor tudod megadható csomó minden más, az alaptét sem ennyi. Én totál nem azt tapasztalom a gép az esélyeseket dobálná a szelvényre sőt. Nem véletlen a sok promo ám, az összes játék közül ezt veszik legkevesebben lottózókban. Különben nem tudom hallottad-e (szerintem pont azért amit előbb írtam) bevezetésre kerül nem sokára egy új nyerési tétel, tartalék lóval lesz kapcsolatos majd figyeld esetleg.

Régebben volt a bónusz szám is, de akkor még nem jatszottam azt eltörölték most ez lesz helyette, szóval próbálkoznak.

2019. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lottózókban és dohanyboltban csak gépi lehetőség van, nincs más Kincsem + Tuti. Ha mégsem ez volt a kérdés akkor én eddig másra válaszoltam Tesó! :D
2019. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, már olyan szempontból nyersz-e olyanból lehet mennyit (arány).

Én teljesen véletlenül vettem már párszor előtte, mert amikor ötöst veszek megkérdezik adhatnak-e lovit és szokták mondani mindjárt indul még engedi gép vagy mondjuk egy óra múlva. Semmi különbséget nem láttam pont úgy nem nyertem, mint amikor nem közvetlen előtte vettem meg kb 1 hónapja már nem is játszom felesleges gépit venni.

2019. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na és a joker játék mire jó sima fogadasnàl? Mert arról sem hallottam még semmit.
2019. júl. 1. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!