Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az érettségit halszthatom?

Anonimusz00 kérdése:

Az érettségit halszthatom?

Figyelt kérdés

Szóval most fogom megkapni a szakmunkás bizonyítványt, és azután az következett volna hogy le érettségizem.

Viszont nem olyan jó az anyagi helyzetem, találtam egy jó állást,ami nem a szakmához kapcsolódik viszont nagyon jól fizet, és kicsit megtudnám magam szedni,de nagyon távol van.

Lehet halasztani, és mondjuk egy vagy két év múlva megcsinálni?

Illetve ti mit csinálnátok a helyemben? A válaszokat előre köszönöm



2019. máj. 28. 17:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Halaszthatom*
2019. máj. 28. 17:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet akkor teszed le amikor akarod. Csak utànna màr nem nappali tagozaton hanem estin vagy levelezön. Esti olyan hogy hetente haromszor mesz a levelezo az meg olyan hogy csak szombaton. Azok mellett dolgozni is lehet egyebkent. Szoval ha most beiratkozol valahova levelezore akkor dolgozhatsz is meg az erettsegit is csinalhatod egyszerre. De halaszthatod is akkor csinalod amikor te akarod. Én elvallalnam a melot az tuti.
2019. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és az információt Nagyon jól esett a tanács, már egy ideje ezen epekedem.
2019. máj. 28. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Epekedsz??
2019. máj. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!