Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni hogy...

Nem tudom eldönteni hogy akarok e inni?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap megyek osztálykirándulásra és hát ott alszunk egy éjszakát. És úgy lett beosztva hogy kettő lánnyal vagyok akik amugy jófejek, tipikusan “menő” csajok. És hát ők inni fognak. Amikor megkérdezték hogy inni fogok akkor rá vágtam hogy igen... de most egyre jobban bevagyok tojva, hogy esetleg anyám rájön mert másnap délben vagy délután elkezdünk majd hazaindulni, és nem tudom hogy esetleg érezni fogja e rajtam, mert úgy gondoltam hogy akkor már kiprobálom a cigit is. És tudom hogy túl fiatal vagyok csak akkor úgy gondoltam hogy kiprobálom most aztán ez már nem lesz kisértés nagy koromban... Meg hát attól is félek hogy hányni fogok, mert igazából még nem ittam soha sem vodkát, mert azt akarják hogy vegyünk... meggyeset. Azt szeretném tőletek kérdezni hogy a meggyes vodka az nagyon beüt? És hogy a cigi szagot ne érezze meg mit csináljak? Vagy szerintetek egyáltalán ne csináljam? Csak az a gond hogy nincs egyetlen ember se az osztályomba aki normális... és én leszek akkor a nevetség tárgya

2019. máj. 30. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál és ne dohányozz. A sültbolondokat akiknél ezek számítanak nagy tettnek röhögd ki.
2019. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy normális sincs, akkor miért érdekel, hogy mit mondanak?

A saját egészségedre figyelj.

2019. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lilla64 ***** válasza:
85%
Ne igyál és ne cigizz,főleg,hogy nem vagy hozzá szokva.Rossz vége lehet és nemcsak az,hogy otthon megérzik.
2019. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az alábbi történet velem történt 15 évesen.

Az akkori - egészségügyes, tehát mind lány - osztálytársaimmal elmentünk egy vendéglőbe. Mindenki sört rendelt, kivéve engem, mert én narancslevet kértem.

Erre fölhörkentek, hogy azt nem lehet. Mindenki sört iszik, akkor ne legyek már nevetséges a narancslevemmel. Még a pincér által kihozott italt sem engedték az asztalra tenni. Azt mondtam, oké, akkor én elmentem, sziasztok. És ott hagytam őket.

Tanulság: ha szerinted nem jó, amit a többiek művelnek, nem kell a csordával tartani.

Nehéz kívülállónak lenni? Igen, de megéri.


Cigi: Detto, kétszer próbáltam, egyszer 13 évesen, mert attól "olyan felnőtt leszek" (pedig nagyon nem), másodszorra dacból 16 évesen, mert egy fiú megtiltotta, hogy dohányozzak, pedig ő is cigizett. Sosem tüdőztem le a füstöt, csak az orromon fújtam ki, de mégis elég volt hozzá, hogy függőséget alakítson ki. Mégis le tudtam tenni a cigit, és soha nem próbáltam újra.


Egyet kell értenem az előttem szólóval, mert teljesen igaz, amit írt.

Még annyit tennék hozzá, hogy ha soha nem ittál alkoholt, akkor tuti nincs rá toleranciád, a vodka, pedig (még ha meggyes is) nem egy "lányzsúros-piskóta" ital.

2019. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kiszeretném probálni a cigit de végül úgy döntöttem hogy nem fogom... a piát meg max kiöntöm amikor nem néznek oda
2019. máj. 30. 18:52
 6/8 anonim válasza:
Hulye vagy?! Inkabb a vered folyjon 😂😂😂😂 Add nekik ok biztos ertekelik hogy tobb marad nekik 😃 A cigit en sem ajanlom de egyebkent 1-2felestol nem lesz bajod es nem hiszem anyukad megerzi. De ha felsz vagy nem akarsz el se fogadd.
2019. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Különc maradsz örökre :/

De ne igyál

Ne cigizz

2019. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat vegulis kiprobaltam a cigit... nem volt rossz de nem akarok ra szokni. Inni meg csak keveset ittam
2019. jún. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!