Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sztároknak igazi a twitter...

A sztároknak igazi a twitter oldaluk?

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Aha
2019. máj. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak rajongói oldal hanem valóban ők?
2019. máj. 31. 06:51
 3/4 2*Sü ***** válasza:

A közösségi oldalak – Facebook, Twitter, Instagram, stb… – figyelmet fordítanak arra, hogy világszerte híres emberek profilja hivatalos legyen. Ha egy híres embernek nincs valamelyik közösségi oldalon fiókja és egy rajongó létrehoz egyet, annak nagyon gyorsan ellenőrzés, végül a fiók törlése lesz a vége.


Viszont a legtöbb esetben egy világszerte híres ember közösségi fiókjait nem maga a híres ember kezeli, hanem egy külön ezzel megbízott szakember, sőt nem ritkán egy komplett marketingcsapat. Nyilván ha az illetőről kell egy közösségi oldalra feltöltendő fotó, abban a híresség is közreműködik, de az viszonylag ritka, ha maga a híresség jelentősebb időt fordítana a közösségi fiókja életének követésére.


Mondjuk egy zenész az ideje nagy részében zenét ír, stúdiófelvételt készít, interjúkat ad, szereplései vannak a médiában, koncerteket ad stb… Sem ideje, sem különösebb kedve nincs arra, hogy a Twitter oldalán lógjon. Az online és offline kapcsolatát a rajongókkal még akkor is kénytelen lesz kiszervezni, ha amúgy lenne is kedve ezzel foglalkozni, mert leginkább ideje nem marad rá, hogy maga kezelje.

2019. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert a facebook oldaluk tudom hogy csak rajongói oldal csak azért kérdeztem de az instagram meg a twitter úgy hallottam hogy más mert a kék pipa azt jelenti hogy az igazi.
2019. máj. 31. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!