Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le kértem a leleteimet a...

Le kértem a leleteimet a kórházba majd 1 hónap után hívtak hogy ezek el áztak és nem tudják ki adni érdemes lenne ilyenkor perelni a kórházat vagy van vlami más mód?

Figyelt kérdés
2019. máj. 31. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Miért mindenkinek a feljelentés a kézenfekvő megoldás?

Mit érnél el vele? Egyébként melyik országról van szó? Digitális adat nem tud elázni.

2019. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek régi papírok egy magyar kórházból kb 20 évesek és akkor még nem rögzítették gépen
2019. máj. 31. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem. De az miért kell?
2019. jún. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg neked is kell lennie belőle, illetve zárójelentésnek is, ha fekvőbetegük voltál. Ha akkor előírásnak megfelelően bejelentkeztél az orvosodnál, akkor nála is meg kell lennie.

Orvosi szempontból nem jelentéktelen, de nem is sorsdöntő rgy ilyen régi lelet.

2019. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 éves leletekkel mit kezdenek? Nem lenne jobb aktuálisakat csináltatni? Vagy mihez kellenek régi papírok?
2019. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!