Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álmos vagyok, mit csináljak?

Álmos vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2019. máj. 31. 16:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Zzzzzzzz!
2019. máj. 31. 16:37
 2/7 anonim válasza:
aludj :)
2019. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy kell aludni?
2019. máj. 31. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogsz egy serpenyot es valakit megkerdz hogy verjen erosen fejen. 1masodperc se kell es alszol egy ideig.
2019. jún. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ürítsd ki az elmédből a gondolatokat; hamar, pillanatok alatt el fogsz tudni aludni. De még arra se gondolj, még arra se koncentrálj, hogy ne gondolj semmire. Tehát ürítsd a fejedből a gondolataidat; tehát tényleg ne gondol,j semmire.
2019. jún. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy szundi recskát. :)
2019. jún. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már sikerült neki elaludni!:D Bírnám, ha most beírná ide, hogy nem:D Vagy hogy most ébredt fel éppen! :D De amúgy cuki volt ez a kérdés, és lehet, hogy legközelebb még szüksége lesz módszerekre, és akkor visszatérhet ide, és még akár lesznek alatta friss alvási taktikák, amiket addig még nem olvasott:)
2019. jún. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!