Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mekkora ennek az esélye?

Mekkora ennek az esélye?

Figyelt kérdés
laptopot fogunk venni de azt nondta anya hogyha netán majd elromlik bármikor is, apa ideges lesz..de tényleg garancia után ha elromlik mégis mi lesz?:/ vagy meddig bírják ki a laptopok általába? (acer-t szeretnék
2010. júl. 7. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól nézzétek meg, hogy milyet vesztek.

Lehetőleg ne töltsél le minden hülyeséget, ami vírust is tartalmazhat. Mindenképpen használj vírusirtót, tűzfalat. De végülis ez egyértelmű remélem.:)

Ha mégis elromlik, megjavíttatjátok, már ha javítható.

Egyébként nekem Acerem van és nem panaszkodom eddig nagyon jó. Vegyük figyelembe, hogy 5 nap múlva lesz 1 hónapos.:D Amúgy több ismerősömnek is az van nem kevés ideje és ők sem panaszkodtak.

2010. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:) én azért veszem h netezhessek az ágyban, meg a kertben..és persze SIMS 2 :D

még ki sem tudtam próbálni mert az asztali gépnek nincs DVDROM-ja :(

2010. júl. 8. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
3 éve naponta elég sokat használom a laptopom, egész jól bírja. Többször újratelepítettem a windowst a vírusok miatt, de fizikai értelemben a gépnek semmi baja sincs. Mondjuk, ha a kertben vagy extrém körülmények között akarod használni, akkor az élettartalma is lecsökkenhet.
2010. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem toshibám van

aksi 1 év után meghalt

érdemes nagy teljesítményűt venni ami nem évül el hamar

ha meg a garancia miatt parázol akkor meg lehet hozzá venni garanciát is :)

2010. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem "Fujitsu Siemens"-em van. Alapból nem az enyém, úgy örököltem Aputól, amikor ő újat vett. De hát ez a gép már minimum 5 éves. És nekem most sincs vele semmi bajom, nagyon jól bírja, annyi hogy a tetején lekopott a festék, mert mindenhová cipelem, de már újrafestettettük :)

2010. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!