Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érettségi időszaka alatt csak...

Érettségi időszaka alatt csak rám jött ilyen zabálós kaja flash?

Figyelt kérdés

Mindig vannak időszakok amikor kicsit dundusabb vagyok,és amikor jól érzem magam testileg.Érettségi előtt is ez volt (értsd.: kb 58kg voltam és egész szálkás,mert rendszeresen edzek,és 0 trash kajat,illetve junk foodot,csokit,chipset eszek,tehát semmi ehhez hasonlo,inkabb szafis dolgok)

Ahogy érettségi elé kerültem,2hónappal kb.Elkezdtem zabálni.De mindent.Olyanokat is ettem amit eddig még soha.Csoki,fehér kenyér este,tömérdek mennyiségű mogyoróvaj,fagyi,sutemények..Nagyon meghíztam.2hónap alatt 58-ról 65-re.

Ez normális?

Más is járt már így?

Ez igazából a stressztől és a félelemtől volt?

Most újra edzek természetesen mindennap (insanity) és szinte minden étkezésem szafis kajákból áll. Szóval remélem amit két hónap alatt elrontottam azt vissza tudom hozni.. :(


2019. jún. 2. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Érettségi időszaka alatt teljesen normális.

Biztos, hogy más is járt így.

Nemcsak a stressz, és a félelem az, ami okozta, de olyankor az agynak több cukorra van szüksége.

A legtöbb cukrot az agy használja fel (utána az izmok, és a szív), ha olyan a szituáció, ami fokozott agyműködéssel jár, akkor ebben semmi különleges nincs.

Ha hasonló szituációba kerülsz, próbálj inkább szőlőcukrot, gyümölcs cukrot bevinni a szervezetedbe (ezek manapság már a hipermarketekben, illetve DM üzletekben is elérhetőek), vagy egyél több gyümölcsöt.

2019. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Istenem, velem most pontosan ugyanez van! de tényleg, még a kilók is stimmelnek :D Én azzal győzködöm magam, hogy ez most kellett, mert érettségi, stressz, tanulás, meg minden. Végül is ez igaz, szóval remélem nem érzed magad rosszul. Most úgyis itt a nyár, amikor újra lesz idő és szabad energia odafigyelni rá. Hogy sikerültek az írásbelik? :)
2019. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jaaaaj akkor megnyugodtam.En most ujra odafigyelek,es edzek ezerrel,de ha te is hasonlokeppen vagy...akkor megnyugodtam.Kellett a cukor az agyunknak..ennyi. :D

Haaat nekem tok jol sikerultek..mindenem 4-5 lett kiveve a matekom..az sajnos 3as lett..dehat a 19es matek olyan is volt,amit szamomra eselytelen lett volna 4esre megirni :(

Egyebkent lehet kihagyok egy evet,meg nem tudom...😀 Majd ahogy alakulnak a dolgok. :D

Neked hogy sikerultek? Te is edzel ujra mar? Gyere motivaljuk egymast. Ha szeretned,irj nyugodtan privat uzenetet is akarsz.😋

2019. jún. 3. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Ohh, akkor nekem nem is olyan durva :D

A "kilóimon" annyira nem látszik, viszont a hasam... botrány pedig iden elterveztem ,hogy szép alakom lesz a nyárra :D Nem baj,majd jövőre...

2019. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!