Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti melyik időjárás előrejelzés...

Ti melyik időjárás előrejelzést nézitek? Melyik vált be nektek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 2. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
idokep.hu
2019. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Freemeteo. Bár az túlzás, hogy bevált, mert sokszor mellélőnek (pl. még az is előfordult, hogy egy végig felhős nap estéjén megnéztem és azt láttam, hogy szerintük aznap verőfényes napsütés volt). Viszont tetszik, hogy 3 órás bontásban meg tudom nézni, hogy a felhők és a napsütés aránya milyen lesz, szélerősség, hőfok, stb. Azért általában össze szoktam vetni a Köpönyeg.hu-val is, hogy biztos legyek.
2019. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyiksem mind téved , tegnapra 25 fokot vihart jeleztek 27 fok volt teljes fülledség, mára 27 -28 at esőt de 30 volt szerencsére szelesen de nulla eső .
2019. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
yr.no
2019. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

Dettó, az összes időjárás-előrejelzés írja 3 napja folyamatosan az esőt, tegnap esett kb 2 csepp, és ennyi. De egész nap azt írják, hogy MOST szakad az eső, közben meg nézek ki az ablakon vagy állok kint a szabad ég alatt, és szikrázóan süt a nap. Nem értem, mire jók ezek, ha még azt se tudják megmondani, hogy most milyen idő van, nem hogy a jövőben milyen lesz...

2019. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!