Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegedi Tömörkény István...

Szegedi Tömörkény István Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne hogy milyen erős, mire számítsak. Ha valaki jár oda tapasztalatok tanárok, DIÁKOK. Sokak szerint erős, jó iskola, mások szerint túl értékelt. Nem tudom kire hallgassak...
2019. jún. 2. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] Átlagos.
2019. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szegedi viszonylatban az erősebbek közé tartozik.

én személy szerint rühelltem, de kinek mi.

2019. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A Radnoti es Sagvari utan szerintem a legerosebb gimi Szegeden, talan a Deakkal karoltve.

En a legkort szerettem, jo volt az osztalykozosseg, es ugy ereztem hogy viszonylag jol felkeszitenek a tovabbtanulasra is. A tanarokat nem igazan kedveltem, vannak nagyon jo tanarok, de sok a begyoposodott tanar akik mar unjak a diakokat, a tanitast, es kb az eletet is.

Ha human targyak erdekelnek, vagy esetleg a jog, a spanyol vagy nemet nyelv, vagy a muveszet, akkor mindenkepp ajanlanam a Tomorkeny human, altalanos, kettannyelvu, vagy muveszeti szakjat, viszont ha inkabb a matematika vagy termeszettudomanyos targyak erdekelnek, akkor semmikepp nem ezt a sulit valasztanam, illetve akkor sem ha az angol erdekel, akkor mindenkeppen menj a Deakba, mert sajnos a Tomorkenyes angol tanarok szamomra minosithetetlenek.

Nagyjabol ennyi, remelem tudtam segiteni.

2019. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!