Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig engednek buliban maradni?

Meddig engednek buliban maradni?

Figyelt kérdés
16 éves leszek és zavar hogy csak 1 nagyon nagyon ritkán 2őig elengednek.. mindenki 4-5ig van és még se lesz semmi bajuk engem meg csak 2 őig és akkor kezdődik az élet:S
2010. júl. 7. 22:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Engem anyu elenged bármeddig,mert szerencsére megbízik bennem és tudja,hogy nem csinálok hülyeséget és vigyázok magamra,szóval elmegyek itthonról pl.este hétkor és reggel fél hétre érek haza,nem szól semmit :) Volt olyan hogy elmentem péntek este és vasárnap este jöttem haza,de mondtam neki,hogy többet ilyet ne engedjen meg,mert nagyon kiütöttem magam abban a három napban :D

17/L

2010. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Beatrix17 ***** válasza:
14évesen kezdtem bulizni,de anyum nem szabott határokat,hisz megbizott bennem!És ezzel nem is éltem vissza!16évesen volt,hogy2napig buliztam,felhivtam,hogy minden ok,és nem volt gond!
2010. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

első vagyok!

komolyan mondom... :(

a barátaim hozzám csak akkor jöhetnek, ha ezt meg azt megcsinálom.. a hugomhoz meg bármikor :(

15/L

2010. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
00:04 vagyok, mire én is 16 leszek sztem engem is fognak reggelig engedni. Legalábbis a bátyámmal is így volt :)
2010. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát ez besz.rás már bocs..:D velem ilyen miért nincs???-.- "
2010. júl. 8. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!