Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek el orvoshoz...

Szerintetek menjek el orvoshoz vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 napja benne vagyok ebbe a náthás,torokfájós nyavalyába. 3 napja folyamatosan 37,3 és 37,4 között van a hőmérsékletem,viszont nincs hidegrázásom,helyette forróságot érzek belülről és kipirosodik az arcom. Szerintetek menjek el 3 nap után háziorvoshoz vagy 1-2 nap múlva elmúlik? Tanácstalan vagyok. Kiesni nem nagyon akarok a munkából,de megoszlóak a családon belül a vélemények. Köszönöm a válaszokat! :)

2019. jún. 5. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Csinálj gyömbéres mézes teát az helyre tesz
2019. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem bírom meginni a gyömbért. :( Citromot nyomatok ezerrel,de leginkább a folyamatos hőemelkedés aggaszt. Mi lehet ez? Az biztos,hogy nem normális dolog. Vacogni szoktam ilyenkor már rég,most meg meggyulladok belülről. :(
2019. jún. 5. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Kapj be egy lázcsillapítót és kész. Pár nap alatt magadtól kijössz belőle, nem kell emiatt orvoshoz menned. Tudom ajánlani a Neo Citrant, a benne lévő fenilefrin az orrodat is kidugítja. Van benne egy kis antihisztamin is, az sajnos elálmosít, viszont így ideális éjszaka lefekvés előtt meginni, a paracetamol meg szépen leviszi azt a kis lázat.
2019. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!