Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyen kapcsatokat...

Hogyan lehet ilyen kapcsatokat kiépíteni?

Figyelt kérdés

Egyik haverom a semmiből füves lett, de nincsenek is barátai meg nem is találkozgat egész nap otthon ül és tép. Érdekel hogy hogyan lehet ilyen kapcsolatokat kiépíteni?

Azért itthon nem úgy megy, hogy hazafele beugrok a kisboltba és akkor veszek otthonra...

Szóval kíváncsiság vezérel, ő nem mondja el és mindneki csak találgat. Nem is arra keresek választ neki hogy sikerült(mivel 100% úgy se tudná senki) hanem milyen opciók léteznek? Haverommal fogadtunk és én tudok is párat de nem akarlak befolyásolni titeket, szóval írjátok a véleményeteket :)

Amúgy mennyibe kerül mostanság?



2019. jún. 5. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Darkweb

Bitcoin

Házhoz hozzák

Nem tudom nem fuvezek

2019. jún. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nem kell hozzá barát elég egy kapcsolat aki tudja honnan lehet szerezni ill. maga is tép.


Mi anno egy diler sráccal dolgoztunk együtt az tüntfel,hogy az építkezésen mindenki keresi. Senki nem volt a barátja azok közül akiket ott ellátott.

1perc a kofázás. Ennyi simán belefér. És a rendörök is hagyják mert nem nagyhal.

2019. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az már maga egy kapcsolat, hogy ismersz olyat aki ilyen körökben mozog.

De ez az épitkezés érdekes. Jó igen fura, hogy mindneki oda jár de azért nem biztos én erre gondolnék :D

Szerintem nehéz ezt így felismerni. Mondjuk itt ahol mi lakunk az nagyváros és megy a nyüsgés (budapest) itt annyira nem feltünő ha egy nap több emberrel is van kontaktod.

2019. jún. 6. 09:09
 4/8 anonim válasza:
100%

Ha tép akkor ő maga a kapcsolat,vagy megad egy elérhetőseget.

Aki nem hülye teljesen az maga is árul,mégha nem is kilószámra de 4-5spangli van nála eladásra.

Előbb-utób rájön,rákényszerül,hogy kell a terítés mert drága hobbi.

2019. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

neten keresztül is lehet olyanokat megismerni akik élnek ezzel és elkérhette a díler számát


nem nagy cucc

2019. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nem vagyok egy magyvilági valaki de kb:2órán belül tudnék cuccot szerezni. Úgy hogy csak 1valakit ismerek aki szív,és vele sem talakoztam több mint 1éve.

De 1 ember kb: 300 embert ismer azok közül 1,2,vagy akár több olyan is van aki drogokkal él. Ha ráírsz akkor egykis pumpolás után segit szerezni neked is. Vagy a haverodnak aki otthon ült és kockult.

2019. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenkinek van legalább egy olyan ismerőse aki fuvezik. Simán rairsz hogy Hali tudsz segíteni ? Rögtön tudja majd hogy mizu:) igaz hogy nem a legjobbat fogod kapni, de ahhoz már tényleg kellenek barátok, kapcsolatok.
2019. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:D

Itt akarsz kendert venni vagy ismerőst találni?

Nekem ugy hangzik ez a kérdés.

De nem bánom. :D

Egyébként ha kiülsz az egyik térre mondjuk délutántól estig akkor magad is kiszúrod ki az aki sziv és ki az aki árul.

Nem nagy ördöngőség.

2019. jún. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!