Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan próbáonátok meg...

Ti hogyan próbáonátok meg vissza nyerni valaki bizalmát, vagy mit várnátok mivel bizonyítsa hogy újra bizhattok benne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van valaki akit én nagyon szeretek, de annyit hazudozott már nekem, meg tutkolózott, hogy nem tudok benne megbízni.

Úgyan én mondtam neki hogy bizonyítsa be hogy bízhatok benne, de mikor meg kérdezte, hogy mit tegyen, nem tudtam mit mondani.

Egyáltalán tud olyat tenni amivel azt bizonyítja be hogy többet nem hazudik, és nem titkolózik? Vagy csak az van, hogy újra bízzak meg benne, aztán majd meglatjuk?


2019. jún. 7. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne bizz meg benne, nem muszaj ragaszkodni szar kapcsolatokhoz, pontosabban ha szeretnel lehetsz vele ugy is kapcsolatban h nem bizol benne, pl vannak olyan kapcsolatok ahol ez nem szukseges, pl ha eljarotok egyutt kondiba vagy ilyesmi, itt nem szukseges a bizalom mert egyedul is tudod csinalni, ha specifikusabb lenne a kerdes lehet meglehetne mondani mi a helyes valasz, de tapasztalatom azt mondatja h ha vki nem megbizhato akkor nem is lesz az, persze mindenki "hibazik" de ha gyakran akkor annak oka van
2019. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első kör: Őszinteség. Mondja el mikor miért hazudott. Mire gondolt akkor h miért kell hazudnia?

Amikor végigmondta akkor kérdezd meg h most az igazat mondta-e?

2019. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy esküdjön meg valamire ami neki nagyon fontos vagy szent hogy soha többet nem fog neked hazudni. Viszont fontos hogy neked meg hagynod kell hogy őszinte legyen veled! Az őszinteséget nem szabad bűntetni ilyenkor. Ha bevall valamit amitől dühös lennél akkor se zúdítsd rá a haragodat mert akkor továbbra is azt fogja gondolni hogy hazudni jobb. Amúgy meg fogalmazhatnál konkrétabban is.
2019. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!