Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérek minden fűellenest h...

Kérek minden fűellenest h komoly, FORRÁSSAL alátámasztott érvekkel bizonyítsa be nekem h a fű károsabb mint a cigi, vagy az alkohol. (? )

Figyelt kérdés

[link]

ez a link nem játszik.

Már csak az eleje is: A marihuána (THC = tetra-hidrocannabinol) egy kifejezetten erőteljes, kellemes érzetet biztosító, mérgező anyag.


Első hiba: a marihuána nem THC, a marihuána a cannabis sativa(indica)nem megtermékenyült virágzata.

Második: Thc=Tetrahidrokannabinol

Harmadik: NEM mérgező, az agyunkban is megtalálhatóak a cannabinolok

Negyedik: a marihuánanak nem csak a THC hanem a CBD is a hatóanyaga.


Szóval ezt a linket, illetve a nők lapjás cikkeket is hanyagoljátok ha kérhetem.


Egyébként ez a jelenlegi kutatások alapján készült, és elismert rangsor:

[link]


2010. aug. 6. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
én fűellenes vagyok, DE szerintem nem károsabb ha füstszűrővel szívja valaki, mint a cigi.
2010. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én fű ellenes vagyok, a fű ugyan ilyan sz*r mint a cigi meg az alkohol.
2010. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hülye gyerek huzzál már ezzel a kérdéssel ebből a témakörből
2010. aug. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a kérdésed hogyan jön a szerelem/szex kategóriába?
2010. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebből érettségiztem :D Nos, tehát az egy dolog, hogy megtalálhatok cannabinolok, mint ingerületátvivő anyag az idegrendszerben, csakhogy rendszeres marihuána fogyasztásnál úgy érzi a központi idegrendszer, hogy ő termelte a bevitt anyagot, ezért leáll a termeléssel. Ez későbbiekben azt eredményezi, hogy ebből az ingerületátvivő anyagból hiány lép fel, nem elég gyors, és jó az ingerületátvitel, ergo ez is eredményezi a füvesek "betompulását". Valamint maga a THC nem is, de a kátrány, és a többi égéstermék ugyanolyan rossz, és méreg, mint a cigarettánál. Ergo, ugyanolyan rossz, mint a cigaretta, és még drágább is....
2010. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

18:33: igazad van, de ez csak rendszeres és masszív fogyasztásnál jelentkezik, ez napi 4nél több cigit jelent.

A kátrány meg károsabb mint a fű égésterméke, így ez butaság, illetve nem csak szívni lehet.

2010. aug. 6. 19:02
 7/7 A kérdező kommentje:
jaj, bocsi, csak közben kajálok, a végén hülyeséget írtam. Szóval a sima cigi károsabb mint a fű, füves cigi is káros, de ha csak simán füvet szívsz az egészségesebb mintha dohányoznál, füves cigit szívnál, vagy egyik sem. Most sajnos sietek, de holnap rakok fel hozzá forrást, ha valakit érdekel akkor nézzen majd vissza.
2010. aug. 6. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!