Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálják? Már félek

Mit csinálják? Már félek

Figyelt kérdés

Nos van egy barátom, aki nem tudom miért mindig féltékeny ha beszélek mással egyből prosti vagy meleg a illető. Hosszú időn át vágdosta magát mert beszélek mással. És mindig kiabál velem és múltkor volt olyan hogy el kezdett rángatni mert nem akartam hallgatni a újabb hisztiét. Sokszor csinál olyat hogy egyszer csak fel áll és el megy és egész nap kerül minket és azt mondja nincs baja. Rendes olyanokat mond hogy ha nem leszek a barátja meg őlj magát. A többiekkel már félünk tőle hisz annyira ijesztő ordít mindig és ha meg látja hogy mással beszélek egyből direkt el kezdi magát véresre kaparni. Minden nap meg vár reggel és én nem mondtam hogy várjon. És azt mondja én nem törődik vele mikor már rendes félek tőle nagyon fura hisz lány meg mind.

18 L



2019. jún. 7. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg zsarol. Valószínűleg súlyos problémái vannak mentálisan és/vagy lelkileg. Szüleidet, az ő szüleit nem lehet bevonni ebbe?
2019. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon félek mi lenne ha bele vonnánk de valószínűleg az lesz.
2019. jún. 7. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Muszáj- aki beszél arról, hogy így öngyilkos lesz, meg úgy, az ritkán teszi meg, inkább figyelemre vágyik, vagy érzelmeket akar kizsarolni. Ne féljetek, hanem irányítsátok rá annak a figyelmét, aki segíteni is tud neki. Na meg persze az se tűrhető sokáig, hogy veletek hogy bánik.
2019. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lány barát az a barátnő? Szóval lányról van szó?

Mondd neki hogy ezzel a kisajátító hisztis lelki terrorral csak azt éri el hogy egyre jobban megutálod és amit csinál az már nem normális. Az ilyennek minimum pszichológus kell. Amit csinál annak a kiváltó oka nem te vagy hanem ő. A saját belső lelki vívódásai bizonytalansága és önértékelési zavara miatt viselkedik úgy mint egy idióta. Sürgősen kezdjen el gondolkodni és nézzen végig magán hogy mit csinál!

2019. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A legrosszabb hogy úgy csinál mint ha együtt lennénk
2019. jún. 7. 19:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Már sokszor beszéltem vele erről, de nem törődik vele
2019. jún. 7. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval fiú?
2019. jún. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lány
2019. jún. 9. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!