Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában mindig félek hogy...

Otaku1238 kérdése:

Mostanában mindig félek hogy meghalok, vagy hogy valaki betört hozzánk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy jött. Félek autóval közlekedni vagy akár gyalog. Már egyedül is félek otthon maradni.

2017. nov. 24. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Másoktól is átragadhat rád ez a félelem, akár az ásítás. Például idős nagyszülőtől, aki az öregsége miatt félhet otthon a betörőktől. Számtalanszor tapasztaltam hogy nem csak az ásítás ragályos hanem számos más érzés is.
2017. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Történt mostanában valami rossz az életedben? Én akkor szoktam paranoiás lenni, ha valami trauma ér. Próbálj meg minél több időt tölteni a szeretteiddel, nyugodt környezetben. Lehetőleg minél kevesebbet legyél egyedül. Valamint próbálj arra gondolni ilyenkor, hogy ezek csak téveszmék.

Máskor is volt már ilyen veled?

2017. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anyámek jelenleg válnak. Még nem volt soha ilyen.
2017. nov. 24. 12:25
 4/5 csatrad ***** válasza:
nyugodj meg az ember alaposan fel van vertezve olyan veszhelyzeti osztonokkel ami megved ha bajod eshetne. be fognak kapcsolni es megvedenek, bizz az evolucioban.
2017. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat 😊
2017. dec. 3. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!