Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján miért momdta hogy vége?

Figyelt kérdés
Rossz,házasságban élek és volt,egy fiú akivel félre léptem.Amire nem vagyok büszje de meg történt. A férjemnek ,végül be valottam a meg csalást,hogy volt ezzel a fiúval egy csók.A férjem ezt meg bocsájtotta,és melette döntöttem,de valahil titkon még magamnak se mertem bevallani hogy meg szerettem a másik fiút.De mivel van a férjemmel egy közös,gyerek ami az sem mindeggy ìgy nem mertem lépni a bizonytalan felé,mivel alig ismerem a másik srácot.A másik fiú akivel történr ez a félre lépés utánna egy,jó idő múlva meg,kérdezte hogy szerintem, hó ötlet-e lenne találkozni ezek után hogy kiderült a férjem előtt minden.Én mondtam, hogy szerintem nem mivel abból további baj lehetne de valahol szerettem is volna újból látni de nem mentem bele és meg ìrtam neki hogy a férjem melett maradok.Azóta hiányzik.Próbáltam vele fel venni a kapcsolatot de azt mondta hogy vége,van nem megy tovább és azóta szóba se akar állni velem mióta vissza utasìtottam.Ami most nekem,fáj.Viszont ha annyira êrdekeltem.mint ahogy álìtotta akkor most nem értem miért adta fel ilyen könnyen ezek után ezt az egésszet.
2019. jún. 7. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztattad, azt mondtad neki a férjed mellett maradsz. A srác értett a szóból, továbblépett. Mégis mit vártál, meddig fog futni utánad?
2019. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!