Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyár végére szeretnék minimum...

Nyár végére szeretnék minimum 5 kilót hízni . Tudtok esetleg valamilyen jó tömegnövelőt vagy tippeket amiktől sikerülhet? 16/l

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves vagyok 174 centi és 45 kiló. Nem vagyok anorexiás és nincs semmilyen betegségem. Egyszerűen ilyen a genetikám. Nem hagyok ki étkezéseket, sőt elég sokat eszem mégsem tudok hízni. Valakinek valami tipp? Sokat segítene.

2019. jún. 9. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
csokifagyi, shake-ek, sok gyümölcs, kenyér, szalonna, sonka, kevesebb mozgás.
2019. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg járj el többet mozogni és egyél több tésztát.
2019. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tinédzser vagy, a szervezeted veszettül dolgozik, ezért sokkal több energiát égetsz el.


Szerintem ne mozogj, egyél normális kaját, de mindig többet, mint amennyi jól esik. Minden étkezésnél annyit egyél, amennyit csak bírsz.


Jó a szalonna, tepertő, friss puha fehér kenyér, egyél sajtszószt a nachoshoz a moziba, a lényeg, hogy mielőtt még éhesnek éreznéd magad, egyél addig, amíg rosszul nem vagy tőle.


Ne aggódj, nekem is volt ilyen alakom, 22-23 évesen kezd változni akkor is, ha az életmódod ugyanaz marad, kb addigra fejeződik be a biológiai érés.


Addig örülj a gyönyörű, hosszú combodnak, hordj csipkét(ez kövérít), világos színeket, az alakodra tökéletes a mai divat, nagy mell és popsi nélkül is eszméletlen jól nézhetsz ki.


Egyébként nem kell tiniként úgy kinézned, mint egy felnőtt nő, örülj annak, hogy tininek látszol.


Ha viszont ilyen magassággal meghízol, könnyen tűnhetsz átlagos súllyal is ormótlannak.


Sokan mindent megadnának az alakodért, és 5 év múlva majd te is elkezded hiányolni.


Tanulj meg előnyösen öltözni!


Mellesleg lehet, hogy hasra hízó típus vagy, és úgy fogsz kinézni pár pluszkilóval, mint egy pók, mert nem biztos, hogy egyenletesen fog eloszlani rajtad.

2019. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!