Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek nem annak látnak aki valójában vagyok?

Figyelt kérdés
Mármint például az osztálytársaim azt hiszik hogy én nem megyek bulikba,meg sehova hanem csak otthon ülök és barátaim sincsenek,soha semmit nem mondtam ezzel kapcsolatba nekik amiből erre lehet következtetni,ja és azt is mondták hogy stréber,jokislány pedig nem vagyok jo tanuló es sokszor lógtam is a suliból(persze nem mindig bánom hogy ezt gondolják mert szerintem az a gáz ha nekik már az stréberség hogy nem bukok meg minden évbe több tantárgyból)ilyenkor mindíg azon gondolkozom hogy ők milyen hülyék lehetnek :D szóval csak azt nem értem hogy miert állítanak be ilyennek mikor nem is ismernek,már akkor is igy gondolták mikor csak az osztályba kerültem,pedig masik osztályokba sosem volt így,és eljárok itthonról,meg pl fesztiválokra is szoktam menni,na de mindegy már igy is nagyon sokat írtam,amiért bocsánat
2019. jún. 10. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert felületesek és a külső alapján ítélnek. Ilyenekkel ne is baratkozz. Aki megismer és úgy is elfogad olyannak amilyen vagy, abból lesz igazi barát. Őket ne az osztályból, sőt ne is a veled egykorúak között keresd. Kevés ilyen ember van, ha ezek alapján beszűkíted a lehetőségeket, sose fogod megtalálni őket.
2019. jún. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából vannak barátaim és nem is ezzel van a probléma,ilyen embereknek a társaságára amugy se vágyom,csak kicsit zavaró hogy ezt gondolják mivel ugye velük elég sok időt töltök,hisz az osztálytársaim,de igazad lehet valószínűleg csak ítélkezés,vagy arra gondoltam hogy inkább ők vannak ebben a helyzetben és ahogy szokták mondani könnyebb másokat lehúzni mint tenni bármit is,szerencsére már csak a vizsgákat kell kibírjon aztán el kerülhetem valamennyire az ilyen embereket,a választ nagyon szépen köszönöm,szép napot
2019. jún. 10. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!