Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a charlotte...

Mit gondoltok a charlotte animéből a Tomori Nao ról?

Figyelt kérdés
Szimpatikus nektek? Ti szeretitek a karaktert? Ha lehet, irjátok le azt is, miért. előre is köszi a válaszokat, :)

2019. jún. 11. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó kis karakter, de nem különösebben kiemelkedő, könnyen megfeledkeztem róla. Mondjuk ebből az animéből ő a legmegjegyezhetőbb karakter, a többiek nevét nem tudnám felidézni.
2019. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a karaktere bár nekem megjegyezhetőbb volt a főszereplő srác neve (Yuu Otosaka) és szerintem nagy szerepet is játszott az animében bár igaz hogy nem emelkedik ki
2019. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
Szurnám :D
2019. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Karakternek remek, de túlságosan háttérbe van szorítva az anime második felében, és rengeteg vele kapcsolatos dolog nincs megmagyarázva. De persze az anime lezárása elég összecsapott lett, úgyhogy nem is kéne ezen meglpeődjek.
2021. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!