Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Hány kilónak ne ki illetve milyen a testalkatom?

Akinek kell kép ìrjon

Nő vagyok

jún. 12. 14:50  Privát üzenet  

A válaszok
Mutasd.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 14:52 Privát üzenet
Kuldheted

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 12. 15:12 Privát üzenet
Jöhet

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 12. 15:16 Privát üzenet
Lássuk!

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 12. 16:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyszer elindítottam a scrap mechanic-ot és minden írás, illetve a cursor körül is kék pixelek jelentek meg. Ilyenkor mi a teendő hogy el tudjam tüntetni a kék pixelhibákat?
Általános iskolás ballagásra a magassarkú (3-6 cm), illetve/vagy a vörös rúzs nagyon korai?
A szomszéd utcai kültéri kamerával figyeli a házát illetve az utca közterületi részét. A gépe össze van kötve az internettel, de nem oda ment. Okos telefonnal tudja e követni az utca mozgását?
Aliexpressen szeretnék rendelni egy leértékelt terméket (75% az engedmény). Melyik összeg után kell fizetnem az ÁFA-t, illetve a VÁM-ot? Aki tudja, legyen szíves segíteni. Köszönöm.
Mikor használunk normál illetve irány vektort, Milyen tipusú feladatoknál milyen képletet használunk? SoS. Valaki legyen szives érthetően elmondani.
Mit csináljak ha cserbenhagy az elmém? Hogyan bizonyítható, hogy én voltam illetve hogyan hogy nem én voltam?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!