Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a legalka...

Szerintetek mi lenne a legalkalmasabb bázis magyarországon, ha kitörne a zombiapokaliszis?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 10-20 fős civil csapat vezetőiként Ti hol létesítenétek állandó bázist? Természetesen a helynek védhetőnek kell bizonyulnia emberek, és zombik ellen is.
2019. jún. 14. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én a diliházat javaslom minden zombihívőnek.
2019. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan hulladék Kelet-EU-s országokban mint itt is, sose lenne ilyen járvány. Mivel itt mindenki utálja a másikat és mindenki akkora kerítést húz maga elé, hogy azon nem jutna be egy se. Ez nem a Nyugat, hogy kerítés sincs és egyből a nappaliban landol a zombi. Ráadásul, itt nem lenne az, hogy elkapod mástól mert segíteni akarsz neki. Itt inkább másik utcán megy haza az ember, csak ne kelljen másokkal foglalkozni.
2019. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Figyelem!!!

Nagyon hosszú és csak akkor értelmes ha az elejétől a végéig olvasod.

Én szóltam. :)

A legalkalmasabb hely amit találtam az otthonom közelében (csepelen) az iskolám

Weiss Manfréd BKSZC térkép: [link]

Szempontok:

1.Egy hosszú út vezet az iskolába ami nagyon könnyen bevédhető.

2.Van kis lövés dobozok az úton befele ami betonból készült

3.Az út végén van egy ku*rva erős kerítés aminek már ugyan egyszer nekimentek DE csak karcolások lettek rajta. (50 km/óra sebességgel!)

4.Ez után van még egy hosszú kerítés ami kőrbe veszi az egész iskola bejáratát.

5.Ez után van még egy hasonló kerítés ami egy kicsit ugyan gyengébb de nem mentek neki szóval lehet hogy erősebb, gőzöm sincs.

6. Az iskola (csak az iskola)teljesen fel van újítva, így viszonylag sokáig bírná az "ostromot". 3 emelete van és mindegyik jó védhető.

Ennyit az iskoláról. Most a terep jön:

1. Nagyon közel van a csepel plázához ami az első néhány hétben jól jöhet.(mellesleg max egy hónapot fogsz élni de erre egy kicsit később mert nem ez a kérdés)

2. nem messze van tőle kb. 1 km-re egy benzin kút.

3. A közelében van egy főút amii egyenes menekülési utat biztosít.

4. A szent Imre téren van egy rendőrség ami fegyvert jelent és nincs nagyon messze. (nem tudom max. 3 km)

5. Azon az úton ami jól bevéthető, van egy uszoda ami vizet jelent.(mivel tesznek bele vegyszert ezért nem fog megállni és csak az íze lesz kicsit sz*ar és ha sok ivás is káros lehet 1 hét után)

Ezzel a zombik és a környezet kipipálva.

Na már most, az emberek külön téma.

Mivel ember vagyok ezért nyugottan kimondhatom: AZ EMBEREK HÍMIVARSEJTEK! Sokkal nagyobb hímivarsejtek mint a Walking Deadben. Ha meg halsz 1 héttel az után hogy kitört a "zombiapokaliszis" (te írtad így) az csak is azért van mert megölet élelemért. Mellesleg ha már az embereknél tartunk most leírom miért is halsz meg 1 hónap múlva e kezdés után. Mi emberek szeretünk kényeztetni magunkat. Ezt természetesen úgy kell csinálni hogy közben magunk alatt vágjuk a fát. Na jó nem kerítek tovább: áram. Az áram miatt fogunk meghalni. (Ha jön a "zombiapokaliszis" és túl éltünk) Az áramunk egy részét(nagy részét) atomenergiából szedjük. Köztudott, hogy veszélyes a felhasználása után. Ezeket fogják és mélyen elássák 20-30 méter beton közé. Van a felhasználása közben egy hűtő folyadék ami elpárolog szépen lassan és azt után kell tölteni. Mivel nem lesznek után töltve, ezért BUMM...

A világ minden részén hatalmas káosz lenne és IRTÓRA hatalmas radioaktivitás. Igazából a radioaktivitás miatt kipusztul a 90% a fajoknak és maradna kb. 1-2 ezer ember akinek van atom bunkere és odaért. DE ezek után jönne az igazi kicseszés... A rengeteg por ami a robbanás után fel szált globális lehűlést eredményezne, amit még a bunkerek se tudnák tartani és megfagynának az élőlények. Tudósok szerint kb. 5-10 faj maradna fent egy ideig. Szóval az emberek elől nem tudsz már elmenekülni/levadászni/barátkozni az "zombiapokaliszis" után. Tudom hogy ezek láttára szomorú vagy. Mikor végig gondoltam én is az voltam. Ezen nincs mit segíteni jelen állapotok miatt. öröm az ürömben: Nem kell azon aggódnod hogy a kretén ellenséget (szóval te magad és minden ember [Engem is beleértve]) meghal.

.

.

.

.

.

Szomorú...

Na mindegy. hol is tartottam? Ja igen:az atom robbanás előtt esetleg még egy pincében húzhatod meg magad, ha az embertársaiddal együtt akarsz meghalni. Nyilván legyen közel étel és ital lelőhely. Folyóból még csak véletlen sem iszunk a fertőzések miatt. (a felforralás sem jó ötlet mert akkor is marad benne fertőzés) Csak is kizárólag pet palackból igyál.

Ezennel véget is ért a kis könyv. Ha nem erre a kérdésre szeretted volna megkapni a választ akkor írj priviben és megírom rendesen.(Már volt ilyen) Jöhet a like. Megérdemlem. :)

2019. jún. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En olyan helyre mennek ahol sok a roma
2019. jún. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!