Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Használt pelenkákat a szelektí...

Használt pelenkákat a szelektív hulladék gyűjtőben, hova kell dobni? Illetve hogy szabadulhatok meg tőlük?

Figyelt kérdés

titokban szeretem hordani őket, de nem tudom hova tegyem, mert anyukám már felfigyelt a szagra, és hamarosan költözünk is, és akkor fény derülne a titkomra. hogy szabaduljak meg tőlük?


egy TeenBaby/DL


2010. júl. 8. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Pelenka a szelektívbe? Ez most vicc?

Sima kuka, nem tudod szelektív gyűjteni hacsak nincs szelektív kakispelenka gyűjtő.

2010. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jó ok, de a mi kukánkba nem dobhatom mert kiszúrják. akkor mit tegyek vele? és még van egy nagy pakk tena slip em is, és nem tudom hova tenni:S a költözés meg a nyakamon.
2010. júl. 8. 19:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Pelenkát kell hordanod, vagy csak hordassz? Miért? (amúgy nem tudom, mit jelent a TeenBaby/DL-ben a DL...)
2010. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

csak hordok, nem kell:) és a Dl az azt jelenti hogy Diaper Lover. ha érdekel a dolog akkor:


[link]

2010. júl. 8. 19:40
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát megszabadulhatsz tőlük úgy is, hogy postán valakinek elküldöd.
2010. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És amint látom, lány. Amúgy ne szelektívbe dobd, hanem normális kukákba, biztos találsz egyet :)
2010. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, és 15 éves. :P Honnan gondoltad hogy lány?:D kinek küldhetném el? ha egy lakótelepre elviszem a pelusokat, akkor ott nyilvános kukába kidobhatom? olyan nagyba? nem fognak rám szólni?:S vagy hova tudom dobni? Ha valakinek esetleg kell egy csomag tena slip S, az írhat nyugodtan ímélt:) Hali!
2010. júl. 8. 20:13
 8/16 anonim ***** válasza:
Úgy írtad alá, hogy "TeenBaby", ebből bátorkodtam feltételezni, hogy lány vagy...
2010. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
AdultBaby az a felnőtt "baba" pelenkakedvelő-t jelenti, 20 on túl, legyen az lány vagy fiú, a teen baby meg a tizen éves "baba" pelenka kedvelő! Álltalában a kor amit játszanak az 3 éves kb, én 7-12 éves vagyok, vagyis ez az a kor amit játszom:) ez ilyen szerepjáték:)
2010. júl. 8. 20:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Értem én, csakhogy a "TeenBaby" elnevezést általában(!!!) lányok(ra) szokták használni, mikor először láttam a neved, nem tudtam erről a pelenkafétishről, így az első gondolatom az volt, hogy biztos lány lehetsz, nem vagyok jártas ebben a dologban :D
2010. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!