Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy szállodai munkás minden...

Egy szállodai munkás minden hétvégén szabad?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akiről azt feltételezem hogy hazudik a munkájával kapcsolatban, mivel elvileg szállodai takarító/mindenes, ennek ellenére bármikor ráér és ő diktál ott, szerintem egy fővárosi szálloda pont júniusban kezd forgalmassá válni a nyár beindulásával. Hétköznap is bármikor ráér és hétvégén is. Azt adja be hogy 1 hónap után ő szabja meg a főnöknőjének hogy mikor akar bejárni. Egy szállodában a munkás szabhatja meg hogy mikor akar dolgozni?


Ha ilyen laza a szállodai munkakör akkor lehet én is munkahelyet fogok váltani.... nehogy már csak ő járjon jól.


2019. jún. 15. 16:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy dogdiller.


Vau

2019. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Laylah ***** válasza:
Egy londiner minek dolgozna éjjel?... Mindenhol meg van adva a check in/out időszak, legnagyobb tűrésű helyeken sem lehet éjfél után becsekkolni vagy hajnal 4 előtt ki.
2019. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Laylah, nem tudom. Elvileg takarít és csomagot hord.
2019. jún. 18. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!