Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen bikinit, választjak...

Milyen bikinit, választjak ami takarja a hasat?

Figyelt kérdés

Ahogy szültem sikerült sokat le fogynom mivel volt felesleg nem kevés.,86-kilóról 57-kilóra le fogytam. De a hasamon lévő meg ereszkedett,bőr maradt és elég ráncos a bőr is.Ami elég szembetűnő,s nem szép emìgy most nagyjából alkatra rendben lennék csak ez az ami bezavar.Amit nem szégyenlek mivel szültem viszont zavar

és ìgy nem tudom milyen bikinik lözül vállogathatnék.Gondolkoztam a hoszabb alsó részen ami takarja a hasat,viszont mivel alacsonyabb vagyok 152-centi ìg, nem tudom hogy mutatna.Az ehybe részes fürdő ruha meg nem igazán az izlésem.


2019. jún. 17. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Tankini, nem tudom ismered-e. 2 részes, a felső része trikószerű az alsója meg bikini alsó. Nagyon csinos viselet, anyumnak is jól áll, aki hasonló hozzád.
2019. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2019. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!