Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hosszabb animéket...

Milyen hosszabb animéket (olyan 50-200-300 rész körül) ajánlanátok, amiben van (bőven) szerepe a romantikának is?

Figyelt kérdés

Először is a Narutót nagyon nem bírom, meg Dragon Ballt, Pokémont és ilyesmiket. 🚫


Jó volna, ha már befejezett anime lenne.🔚✔


Eddig gondolkoztam a Fairy Tail-en habár ez nem találtam meg, pontosan hány részes. Esetleg még mindig vannak új részei?🐱🐲🌏🔥


Egyszer a Gintamába kezdtem bele, de valahogy abbamaradt. Nem tudom volna-e értelme újra nekifutni.👘🏃‍♂️


Inuyashán vaciláltam még, csak sajnos ez a régebbi karakzerdizájn annyira nem jött be, viszont lehet érdemes lenne megpróbálnom.👥🤷‍♀️🙋‍♀️


Szeretem a harcolós részeket is főleg, ha társul hozzá valami "menő átváltozás" szerű dolog és/vagy konolyabb szerelmi szál is, vagy ha esetleg valóban érdekes a történet, meglepő fordulatokkal fűszerezett.🕵️‍♀️💘💣💢💥👌


Tudnátok valamit ajánlani? Bizonytalan vagyok mit is kezdjek el nézni.👀🤞🏻🤔


Előre is köszönöm a segítő válaszokat!!!!😊


2019. jún. 20. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a bajod a Narutoval, pedig abban eléggé szerepe van a romantikának, vagyis a szerelemnek bizonyos fokig, főleg ha a Naruto után a Borutot is nézed, akkor vicces látni, hogy kik jöttek össze és milyen gyerekeik lettek. Harc és átváltozás is van benne bőven :D


GTO-t ismered?

2019. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az Inuyashát azért ajánlanám, próbáld meg. A dizájnhoz hozzá lehet szokni.


Egyébként talán az Inuyashán kívül nem tudok olyan hosszú animét, amiben nagy szerepe van a romantikának, ugyanis ami ilyen hosszú az mind neverending shounen és azokba nem sok romantika szokott lenni. Max annyi, hogy random összejönnek a végén.

Fairy Tailt amúgy ilyen szempontból főleg nem ajánlom.

2019. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Yixal válasza:

Igazából volt itt szó a Fairy Tailről.

A Fairy Tail leginkább egy shounen anime. Természetesen szerepe van benne a romantikának, de nem annyira, mint egy harcjelenetnek. A Fairy Tail inkább egy vicces anime, de szerelmes részek az elején még nincsenek benne, de ezek mellett tudom ajánlani.

Az első évada több, mint 200 részes, és még van másik évada is, valamint úgy tudom a részek is sorban jönnek még ki, ne aggódj, nem kevés idő végignézni :)

2019. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!