Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fenekem egyik fele nagyobb...

A fenekem egyik fele nagyobb mint a másik, az nagy baj?

Figyelt kérdés

Formás fenekem van, néha szoktam edzeni rá,pár éve feljött rám pár kiló, ami leginkább ott látszott meg először (nen híztam nagyon el, régen nagyon vékony voltam,most is 51 kg vagyok, 158 cm) viszont az egyik fele kisebb, ami engem zavar. Mitől lehet ez szerintetek?


19/L



2019. jún. 20. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinek aszimmetrikus a két testfele, ez normális. Van akinek jobban látható a különbség, másnak nem. Fogadd el magad, ezen nincs értelme stresszelni.
2019. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van. A fiúd két tenyere sem lesz egyforma, amivel belemarkol.

Az én két fülem sem nem egyforma, sem nincs egy magasságban. Emiatt az optikában mindig rám kell igazítani a szemüveget, hogy ne álljon ferdén rajtam :-)

A fodrászom is mindig stresszeli magát, hogy most a pajeszemet a fülemhez igazítsa be, vagy az államhoz képest legyen egyenlő magasságban :-) Hiába mondom neki, hogy lényegtelen, és a csajok nem a pajeszem egyformasága miatt fognak belém zúgni :-)

2019. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!