Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Titeket zavarna...

Fiúk/férfiak! Titeket zavarna ha a egy lánynak az egyik melle kb.2 mérettel nagyobb lenne, mint a másik?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom a melleimet, de sajnos nem tudok mit tenni ellene..:( Titeket zavarna ez? Illetve lányok, van még valaki akinek ilyen problémája van? Hogyan tudtatok megbékélni vele..?
2018. ápr. 30. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavarna? érthetetlen ez a viszolygásod. Akinek kifogása van, azt azonnal el kell zavarni.


Egy értelmes, szerető pasi mindenféle cicinek örül..feleslegesen parázol. Élj úgy, hogy direkt ilyent kértél a Jézuskától.

2018. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen.

Meg tudnék békélni vele, ha lenne, ami ellensúlyozza.

2018. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szia! Én ugyan ezzel a problémával élek. Melltartó vásárlásnál egy nagyon nagy hátrány és igaz az életben sem kényelmes,de és ki vagyok magammal békülve és a párom sem panaszkodik. Szemmel látható pedig az eltérés. Szeresd magad semmivel nem vagy kevesebb!
2018. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen "megbékélni", meg ellensúlyozni? Olyan és pont.

Akit ez befolyásol az mehet világgá.

Nehogy ezen kezdj parázni.

Üdv.

39f

2018. máj. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én 17 vagyok és hasonló problémával küzdök. Az igazat megvallva nagyon nem békéltem meg velük, nagyon nem. Elveszi a minimális önbizalmam is ami van. Nem tudom drasztikusnak számít-e az az eltérés ami nálam jelen van. Én csak reménykedem hogy a helyzet picit is jobbra fordul. Anyukám elmondása szerint pontosan így volt,és nagyon sok időre rá "álltak helyre". Finoman szólva utálom őket :))) de idővel talán megbékélek vele én is.
2019. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kutyát sem érdekli, nem két mellet fogok megszeretni hanem a személyt aki hordja őket.

Ha viszont az a bizonyos személy ilyen hisztis, önmagát elfogadni képtelen liba, na az baj. Nincs erőm, energiám állandóan azt hallgatni, hogy jaj de biztos nem is tetszik csak azt mondod, jaj olyan ronda, jaj... Mert a harmadik jajnál menekülök.

2019. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hányinger, ha az embernek nincs két egyforma melle, fúj!

(irónia)

2019. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Razorrr válasza:
Ez csak a lányokat zavarja szerintem. Engem nem zavarna ha az egyik nagyobb mint a másik. Fiú vagyok :D
2019. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dj Bax válasza:
na első ez hülyeség mondjuk nekem mivel pont nem a cicia fő lényeg külsőbe rám igaz de szeretni is csak akkor lehet ha van is mit nem hiszem hogy bányarémmel összeállnál akármilyen jó ember is legyen
2023. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!