Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legjobb kocsi illatosito?

Legjobb kocsi illatosito?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik er a legtobbet?

2019. jún. 23. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Csakis az eredeti illatú Wunderbaum! Hiszen az 1952 óta bizonyítja, hogy jó! tehát, ha jó, tartós illatot akarsz és át akarod élni az amerikai legenda életérzést, akkor csakis eredeti illatú Wunderbaum!
2019. jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval te a papír alapúra esküszöl.Úgy hallottam nem túl tartósak de akkor kipróbálom.Nem tudom mennyire jó pl az a hálós amiben kis szemcsék vannak vagy a kis üveg aminek fa a kupakja
2019. jún. 24. 07:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A papír alapúnak nincs kipárolgása, mint az üvegesnek. Hallani olyat, hogy berobbant! Nem vicc! A papír alapúnál a lényeg, hogy a fóliót szakaszonként húzd csak le róla, ahogy be van jelölve, úgy igazán tartós az illat. De ez ugye csak az én véleményem,ettől még lehet, hogy a többi is jó :)
2019. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Foliat szakaszonkent?Ezt nem ertem
2019. jún. 27. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!