Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen illatosítót vegyek a...

Milyen illatosítót vegyek a kocsimba?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy ambipur ventilátorrácsra illeszthető illatosítót használok, de ezekkel nem vagyok megelégedve mert csak akkor működnek mikor melegre állítóm a hőfokot, amikor hidegen van, vagy nincs bekapcsolva akkor nincs semmi illata.

A ventilátorrácsra illeszthetőn kívűl kerülni szeretném a visszapillantóra akasztható illatosítókat, mert zavarnak, korlátozzák a kilátást. A műszerfalra kenhető illatosítót is kerülni szeretném, mert utálom mikor zsíros, ragadós a műszerfal.


Tehát alternatív megoldásokat várok válaszban, amelyek megfelelnének nekem, folyamatosan legyen kellemes illata, és viszonylag sokáig tartson.

Márkákat és linkeket mellékeljétek.

Köszi :)



2017. okt. 8. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Szia! :)


Én egy ilyet használok a kocsiban:


[link]


Szlovákiában élek, 4€-ba kerül ez a cucc (amcsi gyártmány egyébként), de ez nagyon megéri hidd le meggy illata van,és egyet vagy kettőt beleraksz a kocsiba rögtön olyan illat lesz az egész kocsiba, nagyon erős anyag van benne,sokáig is bírja,csak kinyitod mint egy konzerv dobozt és elforgatod a fekete kis műanyag cuccot rajta és oda rakod a kocsidba ahova szeretnéd. :) Nagyon ajánlom csak sajnos ritka cucc legalábbis itt is alig lehet kapni ilyet, nem tudom ott van-e ilyen.

2017. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok márkát mondani, de felismered. Az a kedvencem ami ilyen kis üveg csavarható fa kupakkal. Amikor kiszárad bármilyen illatú illóolajat vehetsz bele és sokáig illatozik. Gazdaságos is hiszen az olaj 3-400 forint. Ha megunod kiöntöd és másfélével töltöd fel. Felkötfeted a fejtámládra, az ajtonyitó kilincsre, az ülésed aljára. A csomagtartóba mehet más illat akár.Nem ken össze semmit.
2017. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Beviz Elek ***** válasza:

Aeron sport lux silver.


Nem tart olyan sokáig, de ha megérzed az illatát akkor sem a tartóssága, sem az ára nem fog érdekelni

2017. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

első

jót röhögtem ezen

"amerikai gyártmány"


jaja ali-n jellemző hogy valami amerikai :D:D

legyártják bostonban aztán elviszik kínába hogy az ali árulja 4 euroért

jó értelmes srác vagy

:D


attól hogy angolul van rajta a szöveg az még egy kínai rákkeltő szar

2017. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyiket sem, mind ízléstelen.


Inkább mosakodj és takarítsd az autót rendszeresen.

2017. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fekete wunderbaum, de hamarelmegy az illata. Mondjuk én lerántom róla egyből a zacskót, nem fokozatosan húzom le, mert rohadt idegesítő ahogy ott libeg a szemem előtt.

Illóolajos üvegcsét is vettem már. Az sokáig tart, de sikerült egy wc illatosítóra emlékeztető fenyő szerűt vennem. Más illatban lehet kipróbálom még...

Akkor volt még ilyen tégely, amit fel kell ragasztani. Ez volt a legtartósabb és az illata is jó volt. Fél évet kibírt simán. Talán dr. Marcus, de nem vagyok már biztos benne.

2017. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4-es neked minek is kellett hozzászólnod ? A szokásos magyar mentalitás, hogy nem lehet anélkül hozzászólni, hogy valaki belekötne a másikba. :) Amúgy meg biztos véletlen van ráírva hogy "Made in USA", persze nézz csak hülyének hogy én onnan ítéltem meg azt hogy amerikai, mert angolul van ráírva a szöveg mi ? :)
2017. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 2 éve a madarasárúházban vettem egy olyan illatosítót ami ilyen kis zsákocskába van ilyen kis szilikonos bogyók és baromi jó illata van, és akármennyire is elillan egy idő után, autóban már nem érezni erősen, de nem dobtam ki hanem csak berakta garázsba egy szerszámos szekrénybe és akárhányszor kinyitom lehet érezni azt a meggyes illatot (olyat vettem) elég kellemes.

Most nyáron visszaraktam az autóba, de úgy csinálom hogy 2-3 naponta ráhúzok egy kis nejlon tasakot és odagumizom, elszigetelem 2-3 napra, eközben amiko eszembe jut zacskón keresztül picit megmozgatom benne azokat a kis bogyókat, és amikor letelt az a pár nap lehúzom a nejlont és szépen illatozik jó néhány napig, kellemes illatot ad az autóba, és belegondolva hogy már 2 éve megvan és így használom elég tartósnak bizonyul, mert ennyi időt még az az illatosítóm sem bírt ki amire egy pici tartály féle volt rögzítve és csepegtetni kellett pár naponta az illatosító felületre hogy érezzünk is valamit.

2017. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ezt használom:


[link]


Én a Sportot, a nejem a Forrest fruits-ot.

2017. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Én is sportot használok/használtam, most épp kifogyott, és azóta nem találtam ugyanilyet boltban. Jó illata volt, és több, mint egy évig kitartott. Dr. Marcusból az ilyen fajta 1 hónap alatt kiürül.

2017. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!