Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek érdekes?

Hogyan legyek érdekes?

Figyelt kérdés
Nem érdeklek senkit, unalmas vagyok. Már csak egy barátom van velem se tudunk mindig miröl, félek, hogy, majd rám un. A legtöbb idöt a munkahelyen vagy a suliba töltöm.Fogalmam sincs hogyan legyek érdekesebb az emberek számára.Néha olyan magànyos vagyok.

2019. jún. 24. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Otthonról nem leszel érdekesebb. Mozdulj ki, sétálj, sportolj, ismerd meg önmagad ^^
2019. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg más érdeklődési körű emberekkel beszélgetni

Legyen egy jó hobbid, és az álltal ismerkedj (ott adott a téma is, így mindig lesz miről beszélni)

Esetleg legyél bátrabb a beszélgetések alkalmával, így arról is beszélhettek amiben te vagy az érdekeltebb

2019. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A gátlásaidat kell levetkőznöd. Beszélj szabadon nyíltan és mondj ki minden hülyeséget ami eszedbe jut!

Fiú vagy amúgy vagy lány?

2019. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
En is ugyanigy vagyok vele de nekem nem szükségesek barátok a nagyobb baj h unatkozom néha 22/L
2019. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nindzsaaa válasza:
Szerintem mozdulj ki otthonról és keress egy hobbit,sportot es ott a csapattársaidal barátkozz össze jó kiindulopont hamar megtaláljátok a közös hangot majd szerintem sok sikert! :)
2019. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem meg úgy maradsz érdekes, ha nem maradsz érdekes.

Mindig a tömeggel ellentétesen haladj és kezdj el fordítva gondolkozni.


Pl. nem fára mászol, hanem a fa mászik rád meg ilyenek

2019. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!